Nawigacja Elektroniczna

 

Okres jesienno-zimowy warto spędzić na przygotowanie teoretycznym do kolejnego sezonu żeglarskiego. W czasach, gdy powszechna stała się nawigacja elektroniczna warto zgłębić tematy z nią związane. Choć każdy żeglarz w obecnych czasach potrafi posługiwać się GPS-em i chartplotterem, to nie każdy potrafi w pełni wykorzystać ich możliwości. Dlatego zapraszamy Was na praktyczne szkolenie z nawigacji elektronicznej oraz wykorzystania technologii i oprogramowania w żeglarstwie. W trakcie zajęć chcemy pogłębić Waszą wiedzę nawigacyjną i przygotować Was do samodzielnego korzystania z urządzeń elektronicznych na jachcie.

Na szkoleniu będziemy korzystali z aplikacji płatnych i darmowych. Do oprogramowania TimeZero oraz Open CPN mamy do dyspozycji symulator, który umożliwia symulację faktycznego ruch jachtu i tym samym pokazanie, jak oprogramowanie pracuje w realiach.

Po naszych warsztatach nawigacja elektroniczna przestanie być dla Ciebie czarną magią i jeżeli chcesz samodzielnie prowadzić jachty lub pełnić funkcje oficerskie na pewno zwiększą bezpieczeństwo Twoje i Twojej załogi. 

 

Jacht 0
PRAKTYKA
tak
ELearning 0
E-LEARNING
nie
Teoria 1
WYKŁADY
tak
Poziom 2
POZIOM
trudności
Egzamin 0
EGZAMIN
nie
Czas 1
CZAS
1 dzień
Godz 1
SZKOLENIE
8 godzin
Miejsce 1
MIEJSCE
różne miasta
Zaloga 1
GRUPA
max 10 + 1
Wiek 1
WIEK
od 18 lat


 

© 2022 - GRUPA EASY SAILING