Sternik Motorowodny

STM

 

Szkolenie na podstawowy patent motorowodny - Sternika Motorowodnego, umożliwiający prowadzenie motorówek i skuterów wodnych. Nieustannie doskonalimy i dopasowujemy naszą ofertę do oczekiwań Klientów i zmieniających się przepisów. Aby efektywnie wykorzystać Twój cenny czas, od 2018 roku wprowadziliśmy naukę za pośrednictwem naszej platformy edukacyjnej, na której zamieściliśmy cały zakres wiedzy, którą powinieneś opanować oraz przykładowe testy. Zajęcia praktyczne prowadzimy małych grupach (max 3 osoby + instruktor) - pozwala to efektywnie wykorzystać czas poświęcony na naukę. W ostatnim dniu szkolenia odbywa się egzamin państwowy na patent Sternika Motorowodnego na tym samym jachcie, na którym odbywa się szkolenie.

Nie gwarantujemy 100% zdawalności na egzaminie. Natomiast jeśli komuś podwinie się noga na egzaminie, kolejne szkolenie ma GRATIS !!!

Uprawnienia Sternika Motorowodnego

  1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych (bez ograniczeń)
  2. Prowadzenie jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu w porze dziennej

 

Rodzaje szkoleń

 

 © 2021 - Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych EASY SAILING