O nas

Image
Grupa EASY SAILING jest profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym żeglarskim i motorowodnym oraz samodzielnym ośrodkiem egzaminacyjnym na państwowe patenty żeglarskie.
Swoim Klientom oferujemy solidne szkolenie, innowacyjne metody nauczania, pomagamy im zdobyć niezbędne doświadczenie, aby docelowo mogli samodzielnie prowadzić jachty morskie i śródlądowe. Dzięki naszej autorskiej platformie e-learningowej możesz bezstresowo opanować cały zakres wiedzy w swoim własnym tempie i nie ruszając się z domu. Szkolenia organizujemy w różnych miejscach Polski. Prowadzimy także szkolenia zagraniczne.
Naszą kadrę tworzą pasjonaci żeglarstwa, mający doświadczenie w prowadzeniu różnych kursów i rejsów morskich. Instruktorzy systematycznie biorą udział w różnych szkoleniach i podnoszą swoje kwalifikacje. Szkoląc się w różnych firmach sami nieraz byliśmy narażeni na różne niedociągnięcia organizacyjne, dlatego na naszych kursach staramy się wyeliminować to, co nam się u innych nie podobało, a wykorzystać to, z czego sami byliśmy zadowoleni. Kładziemy duży nacisk na szkolenie praktyczne, bezpieczeństwo podczas naszych szkoleń i nie zapominamy o teorii, która jest podstawą praktyki.
W najbliższych latach planujemy dalszy rozwój firmy, powiększenie naszej floty, kadry szkoleniowej i zwiększenie dostępności naszych szkoleń - będziemy organizować więcej kursów i w większej ilości miejsc. A wszystko po to, żeby z naszą ofertą trafić właśnie do Ciebie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy EASY SAILING. Do zobaczenia na morzach i oceanach... i oczywiście na kursach :)
kpt. jacht. Jakub Boryczko
Image
© 2022 - GRUPA EASY SAILING